1. Informacje o sprzedawcy

1.1 Sprzedawcą w sklepie internetowym www.tanie-lakierowanie.pl jest :

 

 

 

Punkt sprzedaży:

ul. Gdańska 28

83-300 Kartuzy


 

ul. Gdańska 28
83-300 Kartuzy 


1.2 Kontakt:

 

Tel. 512 020 810


email: biuro@tanie-lakierowanie.pl

2. Ochrona danych osobowych klienta

 

Każdy klient ma obowiązek podania danych osobowych podczas rejestracji do sklepu www.tanie-lakierowanie.pl, istnieje możliwość zmiany danych osobowych po procesie rejestracji. Dane osobowe służą firmie tylko i wyłącznie w celu realizacji złożonego przez klienta zamówienia. Firma nie udostępnia danych podanych przez użytkownika. Dane osobowe klienta zostają usunięte w raz z usunięciem konta klienta ze sklepu internetowego www.tanie-lakierowanie.pl. W przypadku zmiany danych osobistych, klient zobowiązany jest do wprowadzenia tych zmian w panelu klienta.


3. Oferta sklepu internetowego www.tanie-lakierowanie.pl


3.1 Wszystkie podane ceny, są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
3.2 Wszystkie towary są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta.
3.3 Gwarancje realizowane są w siedzibie firmy.

4. Zamówienia


4.1 Zawartość Sklepu internetowego www.tanie-lakierowanie.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

4.2 W związku z powyższym złożenie zamówienia w sklepie nie jest traktowane jako przystąpienie Klienta do umowy kupna-sprzedaży i nie ma charakteru wiążącego dla żadnej ze stron.

4.3 Zamówienia składane mogą być przez zarejestrowanych użytkowników sklepu, 24 godziny na dobę.

4.4 W razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości odnośnie złożonego przez Klienta zamówienia istnieje możliwość dodatkowych kontaktów telefonicznych lub mailowych z Klientem.

4.5 Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, jeżeli dane podane przez Klienta w formularzu rejestracyjnym są niepełne, błędne lub budzą wątpliwości co do ich prawdziwości.

4.6 Zamówienie zostaje zrealizowane po zatwierdzeniu płatności, uiszczonej w wybrany przez klienta sklepu sposób.

4.7 Minimalna wartość zamówienia aby zostało ono zrealizowane to 30 zł brutto. (nie wliczając kosztów wysyłki)

4.8 Zamówienia mogą być składane tylko przez osoby pełnoletnie.

4.9 Zamówienie zostaje zrealizowane dopiero po uprzednim potwierdzeniu drogą telefoniczną lub drogą elektroniczną przez administratora sklepu. Wiadomość e-mail wysyłana automatycznie po złożeniu zamówienia nie jest wiadomością potwierdzającą realizacje zamówienia.

5. Termin realizacji zamówienia


Każde zamówienie złożone w sklepie www.tanie-lakierowanie.pl realizowane jest w 24 godziny w przypadku zamówień złożonych do godziny 13:00 w dni robocze, z płatnością przy odbiorze przesyłki. W przypadku zamówień opłacanych poprzez przelew bankowy, przesyłka zostaje nadana w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na konto bankowe. Termin realizacji zamówienia może zostać wydłużony z powodów technicznych firm spedycyjnych.


6. Formy płatności


5.1 Gotówka za pobraniem:

klient zobowiązany jest do zapłaty za przesyłkę w momencie jej odbioru. Realizacja zamówienia następuje po zamówieniu produktu.


5.2 Płatność przelewem:

klient zobowiązany jest do wpłaty odpowiedniej kwoty na konto bankowe. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty.


7. Dokument zakupu


Każdy towar wysłany zostaje razem z paragonem fiskalnym lub fakturą VAT. Posiadanie paragonu lub faktury jest warunkiem koniecznym do zwrotu towaru lub do złożenia reklamacji. W przypadku braku w przesyłce faktury lub paragonu fiskalnego prosimy natychmiastowy kontakt. (Dane kontaktowe zostały podane w punkcie pierwszym regulaminu.)


8. Dostawa


8.1 Firmy spedycyjne:

Przesyłki nadawane są firmą kurierską DPD, od momentu przekazania paczki, firma kurierska przejmuje odpowiedzialność za przesyłany towar.

Na życzenie klienta przesyłki mogą zostać nadane poprzez Pocztę Polską S.A.. 


8.2 Koszty dostawy:

Przy zamówieniu powyżej 500 zł, firma ponosi koszty jednej paczki - przesyłki. W przypadku gdy ciężar paczki nie przekracza 30 kg.

Jeżeli zamówiony towar na kwotę powyżej 500zł przekracza 30 kg, firma ponosi koszt jednej przesyłki, za pozostałe płaci kupujący.

Przy zamówieniu nie przekraczającym 500 złotych, koszt wysyłki towaru wynosi 16,90 zł w przypadku płatności przy odbiorze przesyłki oraz 14,50 zł w przypadku płatności przelewem bankowym.


8.3 Koszty dostawy produktu w przypadku zwrotu ponosi kupujący.


8.3 Koszty dostawy produktu w przypadku nieuzasadnionej reklamacji produktów ponosi kupujący.

9. Zwroty


Kupujący może odstąpić od umowy sprzedaży w terminie nie dłuższym niż 14 dni od otrzymania przesyłki. Kupujący zobowiązany jest poinformować sprzedawcę o zwrocie przesyłki. Zakupione towary podlegające zwrotowi nie mogą nosić śladów użytkowania, montażu itp. Produkty muszą zostać odesłane w oryginalnych opakowaniach, nie zaklejone bezpośrednio taśmą pakową. (Przesyłki  zwrotne nadawać należy na adres przedsiębiorstwa podany w punkcie pierwszym regulaminu.)

Towar wraz z dowodem zakupu oraz formularzem zwrotu towaru należy odesłać pod adres sklepu (Dane kontaktowe podane zostały w pierwszym punkcie regulaminu).UWAGA!

Do zwracanego towaru dołączyć należy dowód zakupu, fakturę VAT lub paragon fiskalny. W przypadku gdy dowód zakupu nie zostanie dołączony do przesyłki zostanie ona odesłana, koszt ponownej dostawy ponosi klient.


UWAGA!

Przesyłki zwrotne które wymagają płatności za pobraniem nie zostaną odebrane.

10. Zwroty pieniędzy


Przedsiębiorstwo zobowiązane jest do określenia stanu zwracanych urządzeń a także do uregulowania należności względem klienta w terminie nie dłuższym niż 14 dni roboczych. Sprzedawca wystawia Fakturę korygującą VAT i przesyła ją na adres podany przez klienta. Pieniądze zwracane są za pomocą przelewu lub przekazu pieniężnego na adres wskazany przez kupującego w terminie 14 dni roboczych od otrzymania przez sprzedawcę podpisanej przez kupującego Faktury korygującej VAT. Sprzedawca nie odpowiada za błędne wskazanie adresu zwracanych pieniędzy przez kupującego.


11. Reklamacje


Towar, który posiada wady stwierdzone w trakcie eksploatacji podlega reklamacji w myśl ogólnych przepisów handlowych. Przesyłki zwrotne za pobraniem nie będą odbierane, ponieważ każdy reklamowany towar zostaje sprawdzony, a w przypadku uznania reklamacji sprzedawca zwraca koszty przesyłki reklamacyjnej. Wszelkie reklamacje należy zgłaszać sprzedającemu. (Dane kontaktowe podane zostały w pierwszym punkcie regulaminu).

12. Newsletter


Dokonując zamówienia lub używając opcji newsletter użytkownik wyraża zgodę na otrzymanie informacji marketingowych droga mailową.

 

13. Promocje i rabaty


Wszelkiego typu akcje promocyjne prowadzone przez firmę i prezentowane na stronie internetowej, nie łączą się ze sobą.

Inaczej jest w przypadku gdy odpowiednia informacja pojawi się w prezentowanej ofercie. 

14. Postanowienia końcowe


14.1 Sklep zastrzega sobie możliwość błędów w opisie produktów. Zespół sklepu www.tanie-lakierowanie.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne ze stanem faktycznym. W każdym przypadku, gdy dane prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez klienta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty zakupu klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.


14.2 Wszystkie nazwy firm i produktów użyte na stronach tego serwisu mogą być zastrzeżonymi znakami firmowymi lub towarowymi ich właścicieli. Użyte zostały jedynie w celach identyfikacyjnych.


14.3 Szczegółowe czynności związane z realizacja usług w sklepie internetowym, nie wymienione powyżej, są opisane w pozostałych częściach serwisu i stanowią integralna cześć regulaminu.


14.4 Do umowy sprzedaży produktów w sklepie internetowym stosuje się prawo polskie. Umowa zawierana jest w języku polskim. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego lub innych ustaw mających zastosowanie do działalności i funkcjonowania sklepu internetowego. Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty